Оптовий інтернет-магазин тканин та аксесуарів Toptex є головним постачальником та лідером на ринку легкої промисловості.

Наша компанія може надати будь-які обсяги необхідної продукції. Протягом багатьох років Toptex зумів зарекомендувати себе як надійного партнера, постачальника виключно високоякісної продукції, продавця товарів за доступними цінами. Toptex здійснює оптову торгівлю як в рамках інтернет-магазину, так і у фізичних регіональних центрах. Величезна кількість товарів в онлайн-каталозі дозволить вибрати для себе чи свого бізнесу всі необхідні тканини чи аксесуари.

Тканини та аксесуари оптом і в роздріб

Наш каталог містить сотні продуктів найвищої якості з різною ціновою політикою. Основна продукція для оптової торгівлі: тканини та аксесуари. Тканини, представлені в каталозі, поділяються за типом: пальто тканини, куртки з плащ, хутро, трикотаж, підкладкові тканини та багато інших. Всі тканини продаються виключно оптом у рулонах. Вибравши вподобану тканину, ви можете вимагати її вартість у менеджера, працівники нашої компанії негайно зв’яжуться з вами та запропонують вигідну вартість та умови співпраці. Крім тканин, у нашому каталозі широко представлені аксесуари, а саме: смужки, змії, нитки, бігуни, мереживо, гумки, шнурки, стрічки, перли, бирки та багато іншого. Для виробництва швейних виробів та для пошиття одягу в цілому велике значення має якість фурнітури, адже навіть використовуючи найкращу тканину з неякісною фурнітурою, ви не отримаєте гідної роботи. Загальний вигляд та термін служби одягу залежно від якості фурнітури. Дешева та несертифікована фурнітура робить одяг, як правило, непривабливою, може викликати алергію та спричинити інші неприємні ситуації.

Купуючи тканину та аксесуари в нашому інтернет-магазині, ви гарантовано отримаєте найвигідніші умови співпраці, доставки, хороші конкурентоспроможні ціни та, що найголовніше, якісні та надійні товари, які можна використовувати для виготовлення будь-якого типу одягу. Вся продукція сертифікована і має підтвердження проходження іспитів, що дає гарантію на її якість. Інтернет-магазин Toptex співпрацює з покупцями у великому, середньому та малому оптових продажах. Залежно від кількості придбаних товарів, для вас формується ціна. У магазині постійно є знижки та акції, що дозволяє отримати якісний товар за дуже низькою ціною.

Наші менеджери щодня відстежують ринок індустрії краси, щоб своєчасно надати вам найновіші матеріали в тканинах та аксесуарах. Працюючи з нашими продуктами, ви можете не турбуватися про результат. Купуючи в Toptex тканини та аксесуари оптом, ви гарантуєте успіх у своїй роботі.